Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis jaunnedēļ sāks sarunas ar JL

Ministru prezidents Ivars Godmanis ceturtdien paziņoja, ka jaunnedēļ plānojis sākt sarunas ar partiju «Jaunais laiks» (JL) par iestāšanos koalīcijā.

Nevienam no koalīcijas partneriem neesot iebildumu, ka premjers sākt sarunas ar opozīciju un viņš tās sāks tieši ar JL. «Svarīgs ir saturs. Neviens patlaban neiebilst pret sarunu uzsākšanu. Tad skatīsimies,» lakonisks bija premjers.

Jautāts, kad tieši Ministru prezidents sāks sarunas, viņš atklāja, ka tas varētu notikt jau nākamās nedēļas pirmdienā.

Premjers noraidīja iepriekš opozīcijas partiju rosināto priekšlikumu pašreizējo ministru vietā meklēt bezpartejiskus nozares profesionāļus, norādot, ka tā ir partiju funkcija atrast kandidātus starp partijas biedriem. «Tikai tādā gadījumā to var darīt, ja starp partijas biedriem nav neviena piemērota cilvēka,» sacīja Godmanis.

Tāpat premjers kategoriski atteicās vērtēt viņa valdības ministrus. «Nedabūsiet mani uz ministru nosodīšanu. Pārāk grūtu valdība strādā, lai kādu nosodītu,» apgalvoja Godmanis.