Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LPP/LC nešaubās par Šlesera profesionalitāti

Partija LPP/LC ir pārliecināta par satiksmes ministra Aināra Šlesera profesionalitāti un piemērotību šim amatam.

Partijas Saeimas frakcijas vadītājs Andris Bērziņš aģentūrai BNS šo nostāju pamatoja ar faktu, ka «Šlesera pārziņā esošajās jomās, nevienā nozarē nav tādu problēmu kā [zemkopības ministram Mārtiņam] Rozem». «Ir bijuši, protams, daudz pretēju notikumu. Bet viņš ir spējīgs salikt pa plauktiņiem un likt lietām strādāt, dod, Dievs, visiem tādas prasmes,» viņš teica.

Deputāts tomēr piebilda, ka arī Šleseram ir gadījušās neveiksmes, tomēr Bērziņš atkārtoti apliecināja, ka Šleseru uzskata par piemērotāko satiksmes ministru. «Nav viņš nekāds jēriņš, un ir, protams, arī kļūdas, tomēr pašlaik galvenais ir prast sakārtot,» klāstīja Bērziņš.

Runājot par opozīcijas kritiku Šleseram, frakcijas vadītājs kritiski teica: ««Jaunajam laikam» jārēķinās, ka arī citām partijām ir tikpat daudz apsvērumu par viņu iespējamiem kandidātiem.»

Savukārt Tautas partijas (TP) Saeimas frakcijas vadītājs Māris Kučinskis aģentūrai BNS apliecināja, ka partija par jaunas valdības veidošanas jautājumiem ir atvērta diskusijām, arī nozaru sadalījumu un personālijām. Viņš gan skaidri nenorādīja, vai finanšu ministru Ati Slakteri ir iecerēts saglabāt kā kandidatūras priekšlikumu sarunās par jaunu valdību, tomēr apstiprināja, ka patlaban TP nav apņēmusies negrozāmi uzstāt ne par vienu no atbildības jomām un to ministriju vadītājiem.

«Nav tādu uzstādījumu, ka kaut kas būtu negrozāms. Mums jau ultimāti nepatīk,» sacīja deputāts, paskaidrojot, ka, viņaprāt, šajā jautājumā nav lietu, ko partija noliktu kā nediskutējamas, «jo īpaši personālijas».

Iepriekš raidījumā «Kas notiek Latvijā?» trešdienas vakarā opozīcijas partijas «Jaunais laiks» (JL) pārstāvis Artis Kampars, skaidrojot, kas šajā valdībā ir nepieņemams, kādēļ opozīcija nav gatava tai pievienoties, uzsvēra: krēsls Ministru kabinetā būtu jāpamet ne tikai jau demisionējušajam zemkopības ministram Mārtiņam Rozem, bet arī satiksmes ministram Aināram Šleseram (LPP/LC) un finanšu ministram Atim Slakterim (TP). Kopā ar šiem cilvēkiem opozīcija neesot gatava strādāt vienā valdībā.

Jau iepriekš TP arī norādījusi, ka pieļauj jebkādas personāliju izmaiņas, arī ministru.