Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lai ziedotu aknu, ķīniete mēģina izdarīt pašnāvību

Kāda 13 gadu veca ķīniešu meitene mēģinājusi izdarīt pašnāvību, lai tādā veidā varētu ziedot savu aknu mirstošajam tēvam, vēsta telekanāls [s:21463].

Meitene norijusi vairāk nekā 200 miegu rosinošu tablešu, jo atklājusi, ka viņas tēvam ir aknu vēzis un ka viņam atlikuši tikai trīs mēneši.

Kad meitenes māte atgriezusies no vīra apciemošanas slimnīcā, viņa atklājusi, ka mājas durvis ir slēgtas. Tāpēc māte mājā ierāpusies pa aizmugurējo logu un ēkas iekšpusē atradusi divas tukšas miegazāļu burciņas.

«Mammu, piedod, es ilgāk vairs nevarēju ar tevi palikt,» bija teikts meitenes atstātajā zīmītē, ar piebildi, ka meitenes akna ir jāziedo tēva dzīvības glābšanai.

Taču meitenei tā arī nav izdevies atstāt šo pasauli, jo viņa steigšus nogādāta slimnīcā — tajā pašā, kur ārsti aprūpē viņas tēvu. Meitene atrodas intensīvajā terapijā, kur ik pa laikam nāk pie samaņas, taču tad atkal ieslīgst bezsamaņā.

Arī tad, ja viņa izdzīvos, viņa būs jāoperē, jo, zaudējot samaņu, viņa savā gultā apdedzinājusies ar elektrisko segu.