Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Internetā var nobalsot par sev tīkamu premjeru, līdere Vīķe-Freiberga

Ikviens Latvijas iedzīvotājs mājaslapā [s:21470] var nobalsot par sev tīkamu premjeru.

Patlaban pirmajā vietā pārliecinoši ir eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, viņai seko Valsts kontroliere Inguna Sudraba, bet trešais ir žurnālists Māris Zanders.

Tālāk seko Aivars Lembergs, Jānis Domburs, Aleksejs Loskutovs, Jānis Sils, Juta Strīķe, Raivis Dzintars. Pirmo desmitnieku noslēdz kāds Toms Atteka.

Ikviens var pieteikt arī savu kandidātu sarakstu. Ja divi cilvēki ieteikuši vienu cilvēku, viņš tiek iekļauts sarakstā.

«Šī mājaslapa izveidota, lai uzzinātu sabiedrības viedokli par potenciālo valsts vadību. Arī varas pārstāvji ir aicināti iepazīties ar šo viedokli, lai, iespējams, ņemtu to vērā. Ja šajā lapā izvēlētās personas piekritīs, tiks organizēta tikšanās ar esošās varas pārstāvjiem, lai pārrunātu iespēju kļūt par sociālajiem partneriem ekonomiskās krīzes apstākļos. Tiks arī apsvērta iespēja veidot jaunu politisku spēku,» pauž lapas veidotāji.

Šis projekts esot privāta iniciatīva un nav nedz tieši, nedz arī netieši saistīts ar kādu no esošajām politiskajām partijām.