Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Martā atklās vienu no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā «Riga Plaza»

31. martā Rīgā, Mūkusalas ielā, tiks atklāts viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā — «Riga Plaza», raksta laikraksts [s:21472].

Projekta īpašniece un attīstītāja ir SIA «Dīksna», kas uz pusēm pieder «New Century Holding» un «Plaza Centers NV». Centra būvniecībā plānots ieguldīt 100 miljonus eiro, ko realizācijai piešķīris kādreizējās SEB Latvijas Unibankas, Ungārijas «MKB Bank Zrt» un AS «UniCredit Bank» konsorcijs.

«Riga Plaza» kopējā platība kopā ar autonovietni būs 90 tūkstoši kv.m, bet iznomājamā platība — 49 tūkstoši kv.m. Pēc iznomājamās platības t/c «Riga Plaza» varētu pretendēt uz otrā lielākā statusu pēc t/c «Alfa». Pašlaik iznomāti 85–87% platības.

Tiek rēķināts, ka centrā būs aptuveni 130 dažādi veikali un 20 kiosku vietas. «Riga Plaza» enkurnomnieki ir lielveikals «Prisma», kas būs otrais Latvijā, «Apranga» grupas veikali, multibrendu lielveikals «Peek & Cloppenburg», parfimērijas un kosmētikas preču veikals «Douglas», kā arī astoņu zāļu kinoteātris «Cinamon», kas tāpat būs otrais Latvijā, un izklaides komplekss «Fantasy Park».

«Fantasy Park» būs jaunums Latvijā. Komplekss izvietosies 2000 kv.m un piedāvās boulingu, biljarda zāli, bērnu rotaļu istabu, video spēles, diskotēku un citas atrakcijas un izklaides.

«Riga Plaza» projekta autors ir projektēšanas birojs «Arhis» arhitekta Andra Kronberga vadībā, bet t/c interjera dizaina autors ir «Buki Zuker Designers & Architects» (Izraēla). «Cinamon» kinoteātra iekštelpu dizainu veidojis britu interjerists Džons Kregs (John Cregg). «Fantasy Park» interjera dizaina autori ir GTS (Polija).