Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīzes apstākļos Krievijas pilsoņi iecienījuši Spānijas NĪ

Spānija krīzes laikā izrādījusies vispievilcīgākā valsts Krievijas pilsoņu nekustamo īpašumu (NĪ) investīcijām, raksta «[s:21474], atsaucoties uz «МИЭЛЬ Distant Property Management» pētījumu.

Saskaņā ar pētījumu no 2008. gada 4. ceturkšņa līdz 2009. gada februārim Krievijas pilsoņu interesi piesaistījis arī nekustamais īpašums Melnkalnē, Francijā, Vācijā un Čehijā.

Analītiķi norāda, ka iepriekš Melnkalnes NĪ popularitāte Krievijas investoru vidū bija kritusies, taču tagad tā atkal augusi. Tas skaidrojams ar to, ka Melnkalnes NĪ tirgū samazinājusies aktivitāte un līdz ar to — samazinājušās cenas.

Analītiķi tāpat atzīmē, ka tuvākajā laikā būtu jāgaida krievu intereses pieaugums par  Čehijas NĪ tirgu. Pagaidām gan spēkā ir likums, kas Krievijas pilsoņiem aizliedz šeit iegādāties īpašumus, taču gaidāms, ka maijā šis likums tiks atcelts.

Pēc nekustamā īpašuma aģentūras centra DOKI datiem, Krievijas iedzīvotāju interesi izpelnījusies arī Bulgārija un Kipra. Čehijā un Bulgārijā NĪ darījumu vidējā cena ir no 48 līdz 52 tūkstošiem ASV dolāru, kamēr Kiprā līdzīgi darījumi ir 320 tūkstošu dolāru apmērā.