Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maskava zaudējusi perspektīvas Eiropas pilsētas statusu

Augstā investīciju riska dēļ Maskava pazaudējusu visperspektīvākās Eiropas pilsētas statusu. No pirmās vietas vienas no četrām lielākajām auditorfirmām pasaulē «PricewaterhouseCoopers» un «Urban Land Institute» reitingos, Krievijas galvaspilsēta noslīdējusi uz sesto vietu. Tagad investori gatavi līdzekļus ieguldīt Minhenes un Hamburgas nekustamajos īpašumos, raksta Deutsche Welle.

«PricewaterhouseCoopers» un «Urban Land Institute» katru gadu veic kopīgu pētījumu par to, cik pievilcīgas NĪ investoriem ir Eiropas megapoles. Tiek aptaujāti 500 investori, kas līdzekļus iegulda nekustamajos īpašumos. Par investīciju izdevīgumu tiek spriests, izejot no vērtējuma, kāda peļņa gaidāma no investīcijām.

Pašreiz NĪ investīcijām visienesīgākās ir 4 Vācijas pilsētas. Bez Minhenes un Hamburgas, kas atrodas saraksta pašā augšgalā, devīto un desmito pozīciju ieņēmušas Berlīne un Frankfurte. TOP 10 iekļuvušas arī Stambula, Cīrihe, Londona, Helsinki un Parīze.