Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Radio audits izmaksās 15 000 latu

Nacionālā Radio un televīzijas padome (NRTP) parakstījusi 15 000 latu vērtu līgumu ar starptautisko auditorkompāniju SIA «Ernst & Young Baltic», kas jau nākamās nedēļas sākumā sāks veikt auditu Latvijas Radio (LR), informēja NRTP priekšsēdētājs Ābrams Kleckins.

Audita laikā tiks vērtēts aizvadītais gads LR, pēc audita tiks sniegts ne tikai finanšu situācijas novērtējums, bet arī priekšlikumi, kā to uzlabot.

Par audita veikšanu būtu jāmaksā pašam LR, bet, tā kā radio nav tādas naudas, audits tiks veikts par NRTP līdzekļiem.

NRTP priekšsēdētāja vietniece Dace Buceniece informēja, ka arī NRTP nav bijuši brīvi līdzekļi šādai audita veikšanai, tādēļ šonedēļ valdība lēma padomei pārfinansēt gada pirmo ceturksni, ļaujot no šā gada ceturtā ceturkšņa pakalpojumu konta tērēt 15 000 latu audita veikšanai. «Tas nozīmē, ka pašai padomei ceturtajā ceturksnī paliek 5000 latu pakalpojumu kontā,» sacīja Buceniece.

Kā ziņots, Kleckins šonedēļ valdību informēja, ka LR audits būs pabeigts līdz 1.martam.

LR parāds ir gandrīz 750 000 latu. Valdība šonedēļ nolēma LR atļaut pirmo mēnešu pašu neatliekamāko parādu apmaksai tērēt vairāk nekā 370 000 latu no rudens mēnešu finansējuma.