Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Broks strādās Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā

Bijušais īpašu uzdevumu ministrs Eiropas Savienības (ES) finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks (TB/LNNK) šomēnes sāks strādāt Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā par izpilddirektora vietnieku.

To aģentūrai LETA apstiprināja Broks.

Kā iepriekš bija solījis, Broks janvārī atpūtās, vairāk laika pavadīja mājās, tostarp veltot laiku bērnu audzināšanai, bet šomēnes Broks sāks strādāt Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijā par izpilddirektora vietnieku.

Broks arī apsver iespēju kandidēt pašvaldību vēlēšanās, bet vēl šajā jautājumā nav pieņēmis galīgo lēmumu.

«Neesmu domājis tagad par Eiropas Parlamentu, tur gribētāju tik daudz,» teica Broks, vērtējot iespēju kandidēt jūnijā gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Ja izvēle būs par labu, lai atgrieztos politikā, Broks pašvaldību vēlēšanās kandidēs no saraksta «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» (TB/LNNK).

«Nemainu politiskās krāsas konjunktūras ietekmē,» teica ministrs, paužot uzticību «tēvzemiešiem».

Kopš tika likvidēts īpašu uzdevumu ministra ES finanšu pārvaldes lietās amats, mediji nav īpaši Broku traucējuši.

«Ar interesi aktīvi sekoju līdzi gan presei, gan televīzijai saistībā ar [starptautiskajiem] aizņēmumiem, ministriju restrukturizāciju, ekonomikas attīstības plāniem, jo tas ir būtiski valstij,» teica Broks, akcentējot, ka «šobrīd galvenais tiešām ir pēc iespējas labāk realizēt ekonomikas attīstības programmu, piesaistot gan opozīcijas partijas, gan speciālistus».

«Personālijas var pārbīdīt tā vai citādi, bet svarīgs ir [ekonomikas attīstības programmas] saturs,» uzskata Broks.