Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šokolādes čipendeils Ķīpsalā!

Festivālā «Erots 2009» ar baudpilnu erotisko šovu piedalīsies arī Marks Millers, ko viņa aprindās mēdz dēvēt par Jamaikas seksa vēstnieku.

Mark Miller sauc arī par šokolādes čipendeilu no Jamaikas, kaut arī viņš pašlaik dzīvo un strādā Vācijā. Jau bērnībā Marka lielākā vēlēšanās bija kļūt par skatuves mākslinieku un iekarot pasaules slavu, līdzīgi kā viņa tautiešiem — leģendārajai disko grupai «Boney M». Kā redzams, tas viņam ir izdevies, vai gan citādi mēs varētu priecāties par viņa aktivitātēm uz «Erota» skatuves!

Viņa striptīza šovi esot labi pazīstami Amerikā un Rietumeiropā. Marks vienmēr ir gaidīts viesis dažādos erotikas pasākumos, diskotēkās un privātajos sieviešu klubos. Latvijas sievietes gan viņš grasās savaldzināt pirmo reizi.

Marka priekšnesumi nav tikai ķermeņa atsegšana, priekšnesuma beigās aizsedzoties ar nelielu dvielīti. Redzēt, pieskarties un baudīt Marka vīrišķo spēku ir pārsteigumu pilns piedzīvojums ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei. Zinātāji apgalvo: vienmēr, kad uzstājas seksīgais un enerģiskais jamaikietis, sievietes vēlas iesaistīties viņa priekšnesumos, jo Marks māk iepriecināt.

Marka skatuviskais šarms neatstājot vienaldzīgus pat skeptiskākos un aizspriedumainākos.

* * *

www.erots.lv

www.erots.lv