Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas seksīgāko pāru tops

Portāls «Apollo» sadarbībā ar izstādi festivālu «Erots 2009» jau noskaidrojuši Latvijas sievietes un vīriešus ar seksīgākajām balsīm. Tie ir dziedātāja Linda Leen un aktieris Ģirts Ķesteris.

Kuru tad esam atzinuši par seksīgāko Latvijas pāri?

Šodien notika izloze, un nu apsveicam uzvarētāju pāri. Šoreiz tie ir Kristīne Nevarauska un Ģirts Ķesteris. Viņiem savas balsis atdevuši 14% balsotāju. Tātad Ģirts neapšaubāmi atzīts par patlaban seksīgāko Latvijas vīrieti. No sirds sveicam!

No viņiem tālu neatpaliek arī Elīna Dolģe un Māris Grigalis un Jana Duļevska un Rodrigo Laviņš. Viņiem attiecīgi 13 un 12% balsu. Interesanti, ka vairāki balsotāji atsūtījuši piebildes: pāri skaisti un seksīgi, neatkarīgi no tā, vai viņi vēl ir kopā vai arī vairs nav...

Acīmredzot seksīgumu izstrāvo arī Laura Kosīte un Agris Blaubuks, kā arī Agnese Zeltiņa un Miks Ozoliņš. Šiem pāriem atdoti astoņi procenti balsu.

Vismazāk balsu saņēmuši Dace un Enriko Pecolli — laikam abi pārāk reti uzturas Latvijā, vai arī viņus nepietiekami rāda TV!

www.erots.lv

Šoreiz tas ir Edgars Platpīrs. Ar uzvarētāju sazināsies aptaujas rīkotāji.