Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākas «Iespējamās misijas» nedēļa

Atklājot «Iespējamās misijas» nedēļu, kuras laikā šonedēļ 42 dažādu jomu līderi uz vienu mācību stundu kļūs par skolotājiem, pirmdien stundas vadīs sociālantropologs Roberts Ķīlis, «Iespējamās misijas» patronese Ingrīda Blūma, fotogrāfs Gatis Rozenfelds, basketboliste Ieva Tāre, uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs, kā arī dižkareivis Raimonds Bergmanis.

Dienu ar savām stundām atklās Roberts Ķīlis, kas vadīs stundu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, atklājot skolēniem Latvijas nākotnes vīziju, un Ingrīda Blūma, kas K. Videnieka Rīgas 77. vidusskolas skolēniem stāstīs, kas ir banka.

www.iespejamamisija.lv

Ar «Iespējamās misijas» nedēļu atsākas pieteikšanās «Iespējamās misijas» otrajam iesaukumam, kas darbu skolās sāks septembrī. Rudens pieteikšanās posmā saņēmām 32 pieteikumus, pašlaik noris dalībnieku atlase. Līdz 6. aprīlim programmai aicināti pieteikties talantīgi augstskolu absolventi un pēdējo kursu studenti, kas gatavi pieņemt izaicinājumu un divus gadus strādāt skolā, attīstot komunikācijas un līderības prasmes, kas palīdzēs ne tikai darbam skolā, bet arī tālākas karjeras veidošanā. Aicinām skolas pieprasīt «Iespējamās misijas» skolotājus līdz 30. aprīlim.

www.iespejamamisija.lv

Programmu «Iespējamā misija» atbalsta tās trīs dibinātāji: «Lattelecom», «Swedbank» un «Ideju partneru fonds», kā arī stratēģiskie partneri — «Cube Media», «Diena», «Domino», «Fontes», «f64», «Hill and Knowlton Latvia», Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Universitāte un «Kļaviņš&Slaidiņš».