Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina ziedot zemniekiem, pretī saņemot viņu ražoto produkciju

Aicinot atbalstīt zemniekus un vienlaikus Latvijas ekonomiku kopumā, kā arī uzturā lietot svaigu, dabai draudzīgu pārtiku, biedrība «S-putns» un Latvijas Lauku atbalsta asociācija sāk akciju zemnieku atbalstam.

zemniekiem@gmail.com

Akcijas organizētāji apņemas atrast vēlmēm visatbilstošāko zemnieku saimniecību, kas pie ziedotājiem ieradīsies personīgi. Ņemot vērā augstās transporta izmaksas, akcijas organizētāji aicina savstarpēji kooperēties, piemēram, darba kolektīviem, vienas mājas/ielas iedzīvotājiem, kā arī draugiem.

Rīkotāji aicina arī akcijai pievienoties zemnieku saimniecības, kas to vēl nav izdarījušas, izmantojot minēto kontaktinformāciju. Organizētāji un zemnieku saimniecības patur tiesības noteikt ziedojuma summu vēlamā dāvinājuma saņemšanai, piemēram, par 35 santīmiem ziedotājs dāvanā var saņemt litru piena.

Akcijas organizētāji atgādina, ka Latvijā no ziedojumiem netiek ieturēti nodokļi, dāvinājumus neregulē Pārtikas aprites uzraudzības likums, taču Civillikums paredz dāvinājumu atlīdzības nozīmē.