Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai hokejistu ģimenes ir stabilākas par basketbolistu ģimenēm?

Mīlētāju dienas priekšvakarā papētot laimīgās sportistu ģimenes, mēs tā kā satrūkāmies, jo hokejisti šķiet vairāk ģimeniski, tikām bumbotāji te precas, te mainās ar meitenēm, te šķiras — ir, par ko rakstīt ne tikai sporta žurnālistiem.

Iztaujājām mūsu izdevniecības sporta komentētājus un žurnālistus un apkopojot secinājām, ka....

Visspilgtākais pāris. Iespējams, tieši pateicoties savai skaistajai sievai, TV humoršovu zvaigznei Janai Duļevskai, hokejista Rodrigo Laviņa ģimene ir salds kumosiņš presei. Abi neslēpj, ka viņiem, tāpat kā visiem, gadās strīdi un domstarpības, un Janai nākas ceļot līdzi vīram te uz Krieviju, te uz kādu Eiropas valsti, tomēr pamats ģimenes dzīvei ielikts stabils.

1. Patiesi. Aplūkojot mūsu labākos hokejistus un basketbolistus, var secināt, ka pirmo ģimenes turas kopā ilgāk, kaut gan tika izteikta arī tāda versija, ka basketbols esot kļuvis par modes lietu un par viņiem vairāk raksta, — arī tāpēc tāds iespaids var rasties!

2. Vieni kailāki. Kā otrs iemels tika minēts tas, ka basketbolisti pa laukumu skraida šortos, parasti brūni iesauļojušies, un tādējādi rosina pretējā dzimuma fantāziju. Turpretim hokejisti ir bruņās no galvas līdz kājām un spēlē aiz stiklota žoga.

3. Grūtāks sports. Ja salīdzina treniņu slodzi, kāda parasti ir basketbolistiem un hokejistiem, īpaši tiem, kas spēlē augsta līmeņa komandās, tad hokejistiem tā esot lielāka nekā oranžās bumbas meistariem, un tīri fiziski paliek mazāk laika un spēka vēl kaut kam citam.

4. Kuram vairāk ticis. Šoreiz ar to nav domāti honorāri. Kā izsaucās kāds sporta žurnālists: cik daudz basketbolistu jūs esat redzējuši ar salauztiem deguniem un izsistiem zobiem? Arī tas var būt arguments.