Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Amora bultas un sniega prieki studentiem

14. februārī, sestdienā, Latvijas augstskolu studenti ir aicināti apgūt slēpošanas un snovborda prasmes slēpošanas centrā «Baiļi». Pasākuma noslēgumā visiem dalībniekiem dota iespēja parādīt apgūtās prasmes neformālās sacensībās vairākās disciplīnās.

Mīlas svētku svinībām, iespējams, labākā vieta būs sniegotās kalnu trases slēpošanas centrā «Baiļi» Valmierā, kur kopā ar mīļoto personu no sirds izvizināties un ļauties jaunām Amora bultām. Dienas gaitā visi iesācēji un jau prasmīgākie braucēji varēs apgūt vai uzlabot slēpošanas un snovborda prasmes pieredzējušu instruktoru vadībā, izmantojot pacēlājus par speciālām cenām.

Pasākums sāksies ar Sniegakluba «Drošais kalns» komandas vadīto iesildīšanos, lai maksimāli izvairītos no traumu gūšanas. Vēlāk dienas garumā «Drošā kalna» teltī komanda atgādinās visiem skatītājiem un dalībniekiem par drošības aspektiem ziemas sporta veidos. Sacensību dalībniekiem atgādinām, ka visu veidu aizsargi ir ļoti vēlami, īpaši ķiveres.

«Olie» augstlēkšanas sacensībās katram braucējam dotas divas iespējas pārlēkt pāri noteiktā augstumā uzstādītai latiņai, to nenogāžot. Uzvarētājs tiek noskaidrots pavisam vienkārši — kurš pārvar vislielāko augstumu, iegūst 1. vietu! Sacensībās piedalās atsevišķi zēni un meitenes.

Pēc «Olie» sacensībām notiks EGO slaloma nobrauciens, kur tiks noskaidrots ātrākais Latvijas students Valentīndienā. Slaloma posmā piedalās atsevišķos nobraucienos meitenes un puiši, kā arī būs atsevišķi slēpju un dēļu nobraucieni.

Mīlas svētkos sacensību noslēgumā «Amoru Big Air šovs» par prieku visiem dalībniekiem un skatītājiem! Bet, lai vēderā nebūtu manāma rūkoņa, visu pasākuma laiku būs BBQ, kā arī par omulību uz kalna parūpēsies dīdžeji ar saviem kalnu dziesmu hitiem.

Programma:

10.30–11.30 Reģistrācija

11.30–12.00 Iesildīšanās kopā ar «Drošā kalna» komandu

12.00–13.00 Treniņbraucieni

13.00–14.30 Pārlec savam EGO («olie» augstlēkšana)

14.30–16.00 EGO slaloms slēpotājiem un snovbordistiem

16.00–17.00 «Karsto siržu» jeb Pārīšu nobrauciens

17.00–18.00 «Amoru BIG AIR» paraugdemonstrējumi

Noslēgumā ballīte «Multiklubā». Dalībniekiem ieejas maksa — Ls 3.

www.avoti.lv

info@baili.lv

Dalības maksa:

Ls 8 ar savu inventāru (pacēlāja biļete iekļauta cenā)

Ls 10 (pacēlāja biļete + viss nepieciešamais inventārs)