Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: veiksmes atslēga ir elastīgi pielāgoties situācijai

«Šodien veiksmes atslēga ir prasme elastīgi pielāgoties situācijai, spēja pārorientēties uz jaunām jomām un jaunu tirgu apgūšanu. Tāpēc tagad ir piemērots laiks celt gaismā idejas, kas vēl pirms gada vai diviem šķita nerealizējamas, neperspektīvas vai pārdrošas,» uzrunājot Latvijas–Tadžikistānas biznesa foruma dalībniekus, pirmdien sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Viņš norādīja, ka tagad, kad pasaules ekonomikā vērojamas strukturālas pārmaiņas, pienācis laiks jaunu iespēju apzināšanai un jaunu izaicinājumu pieņemšanai, portālu «Apollo» informēja Prezidenta preses dienestā.

«Mums ir svarīgi apzināties — attīstību raksturo dinamika, un mūsu dzīves stabilitāti veido nemitīga pilnveidošanās, nevis stāvēšana uz vietas,» prezidents uzsvēris foruma dalībniekiem.

Pēc viņa domām, jebkura ideja vai  iniciatīva, kas agrāk nebija aktuāla, patlaban var izrādīties izšķirīga attīstībai, ilgtspējai un veiksmīgai starpvalstu sadarbībai.