Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Demakovas vietā varētu stāties Krauklis

Tautas partijas iekšienē neoficiāli ir apspriesti vairāki kultūras ministra amata kandidāti, viņu skaitā ir arī Saeimas deputāts un kapelas «Bumerangs» solists Vents Armands Krauklis, otrdien raksta «Latvijas Avīze».

Tautas partijas preses sekretārs Arno Pjatkins apliecināja, ka partijā neoficiāli runāts par vairākām personām, kas varētu nākt demisionējušās Helēnas Demakovas vietā, bet oficiāli par kandidātiem spriedīšot tikai tad, kad ar Ministru prezidentu Ivaru Godmani būs panākta vienošanās par Kultūras ministrijas saglabāšanu.

Arī Krauklis zina, ka partijas iekšienē apspriesta viņa kandidatūra kultūras ministra amatam un, ja viņam to piedāvātu, deputāts nopietni apsvērtu šo jautājumu.

«No vienas puses, es patiešām no sirds mīlu kultūru un man ir svarīgi, kas ar to notiek. Droši vien, padzirdot par mani kā iespējamo kultūras ministru, daudziem radīsies pretenzijas, jo savu radošo dzīvi saistu ar vieglo mūzikas žanru — šlāgeriem. Bet tas nenozīmē, ka mani neinteresē klasiskā mūzika, māksla, literatūra…» saka Krauklis.

Tomēr, nezinot, kas notiks Latvijas politikā tuvākajā nākotnē, Krauklis arī uzsver, ka nav īstas jēgas iesaistīties ministrijas vadīšanā uz īsu termiņu.

Neoficiāli zināms arī, ka Tautas partijai lūgts pameklēt piemērotāku finanšu ministra amata kandidātu.