Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers pa tālruni rudenī un ziemā runājis mazliet vairāk nekā iepriekš

Laikā, kad valdība risināja sarunas ar Starptautisko Valūtas fondu par aizdevumu un Latvijā sāka padziļināties ekonomiskā krīze, premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) pa tālruni mēnesī norunājis nepilnus 25 latus.

Nedaudz mazāks — 21 lats — tālruņa rēķins vidēji mēnesī premjeram bija arī iepriekš — kopš stāšanās amatā 2007. gada decembrī līdz pērnā gada septembrim.

Ministru kabineta preses sekretārs Aivis Freidenfelds aģentūrai BNS pastāstīja, ka no oktobra līdz februārim Godmanis pa tālruni norunājis kopumā 98,84 latus. Līdz ar to šajos četros mēnešos valdības vadītājs tērējis vidēji 24,71 latu mēnesī. Ministru prezidenta dienesta mobilā tālruņa noteiktais limits mēnesī ir 350 latu.

Vismazāk Godmanis sarunās un īsziņās tērējis oktobrī, kad viņa tālruņa rēķins, neskaitot abonēšanas maksu, bija vien 2,29 lati. Savukārt visvairāk iztērēts decembrī, kad tālruņa rēķins bijis 62,93 lati.

Līdz šim premjers visvairāk — 119,55 latus — notērējis pērn augustā, kad norisinājās arī Krievijas un Gruzijas konflikts.

Kopumā premjers kopš stāšanās amatā sarunās un īsziņās notērējis 271,25 latus, vidēji mēnesī norunājot 20,87 latus.

Valsts kancelejas direktora rīkojums paredz, ka no 2008. gada 22. janvāra Ministru prezidenta mobilā telefona sarunu un īsziņu limits ir 350 latu mēnesī, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.