Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedzīvotāji pēdējā laikā sūdzas par interneta veikalu pakalpojumiem

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pēdējā laikā saņēmis arī vairākas iedzīvotāju sūdzības par interneta veikalos iegādāto preci vai šo veikalu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

PTAC vadītāja Baiba Vītoliņa otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Labrīt, Latvija!» informēja, ka centrs saņēmis jau vairāk nekā 20 sūdzības par interneta veikaliem. Visbiežāk cilvēki sūdzas, ka precei pēkšņi mainījusies cena, ka prece vispār nav atvesta un, ja prece ir piegādāta, tad tā ir zemas kvalitātes.

Pēdējā laikā sūdzības pienāk par interneta veikala «Euroshop» rīcību — klienti, lai gan par preci norēķinājušies, to nav saņēmuši. Vītoliņa norādīja, ka šādos gadījumos jāvēršas pie uzņēmuma vadības un klientiem ir tiesības saņemt naudu atpakaļ.

Taču problēmas var rasties, ja uzņēmums kļuvis maksātnespējīgs, tad gan iespējas saņemt atpakaļ naudu ir problemātiskas.