Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par sirmgalvja nogalēšanu aiztur padsmitgadniekus

Valmieras rajona policijai, sadarbojoties ar Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Vidzemes reģionālo nodaļu, izdevies atklāt slepkavību, kas pastrādāta mantkārīgā nolūkā, un par sirmgalvja nogalināšanu aizturēti trīs jaunieši, portālu «Apollo» informēja Valmieras policijā.

Janvāra vidū Valmieras rajona Burtnieku novada Matīšu pagasta «Paleju» mājās cietsirdīgi tika nogalināts 1937. gadā dzimis vīrietis. Izmeklēšanā noskaidrots, ka iespējamais laupīšanas mērķis bijis nauda — noziedzniekiem kļuvis zināms, ka vīrietis pirms vairākām dienām ieguvis lielus naudas līdzekļus, izpārdodot zemnieku saimniecības lopu ganāmpulku. Viens no puišiem dzīvoja netālu no upura dzīvesvietas un, iespējams, bija laupīšanas iniciators.

Aizbildinoties ar vajadzību pēc palīdzības, visi trīs jaunieši vērsušies pie vīrieša, kurš viņu meliem noticējis un ielaidis mājās. Noskaidrots, ka slepkavību mantkārīgā nolūkā, iespējams, izdarījuši trīs jaunieši — divi 18 gadu veci, viens 17 gadu vecs.

Visi trīs jaunieši jau iepriekš bijuši policijas redzeslokā, divi no viņiem sodīti par krimināliem noziedzīgiem nodarījumiem, arī par zādzībām un laupīšanām.