Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valentīndienas tirdziņš «Sky&More»

No šodienas līdz 14. februārim iepirkšanās centra «Sky&More» restorānos, atzīmējot visu mīlētāju svētkus — Valentīndienu —, būs baudāma īpaša noskaņa.

Speciāli svinībām ikvienam restorānu apmeklētājam tiks piedāvāti svētku tematikai atbilstoši ēdieni, oriģināli dzērieni, kā arī sirsnīga atmosfēra. Iepirkšanās centrā darbosies arī Valentīndienas tirdziņš.

Mīlestības svētkos, 14. februārī, ikviens no iepirkšanās centra «Sky&More» restorānu — «Cup&Cino», «Čili Pica», «Gan Bei», kā arī «Mongolian Barbeque» — šefpavāriem būs parūpējies par īpašiem Valentīndienas noskaņās veidotiem dzērieniem un krāsainiem kokteiļiem. Salāti «Jūras vāravas skūpsts», zupa «Apslēptā laime», deserts «Sirdspuksti» — šie ir tikai daži no Sirsniņdienas ēdienkartē iekļautajiem gardumiem.

Turpretim iepirkšanās centra pirmajā stāvā pie skatuves no 12. līdz 14. februārim darbosies Valentīndienas tirdziņš, kurā sevišķā klāstā būs nopērkamas dažādas lielākas un mazākas sirdis, ziedu pušķi, aromātiskas sveces, kā arī citi mīlestības svētku atribūti. Veikals «Duni» piedāvās netradicionālas sirdsdāvanas, savukārt «Luna», «Tendence» un «Almera» īpašu apakšveļas izlasi gan sievietēm, gan vīriešiem.

«Valentīndiena ir svētki, kuros ikviens cenšas iepriecināt un pārsteigt savu otru pusīti ar kādu oriģinālu dāvanu vai romantisku pasākumu. «Sky&More» restorāni svētku nedēļā var kļūt par lielisku vietu mīlētāju pirmajam randiņam, vietu, kur īpašā atmosfērā baudīt mīlestības pilnu noskaņu un gardas vakariņas. Savukārt Valentīndienas tirdziņā ikvienam būs iespēja iegādāties dažādus pārsteigumus saviem tuvākajiem,» stāsta iepirkšanās centra «Sky&More» direktore Ārija Avota.