Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Radio meklēs palīdzību koncertā

Nedēļas laikā, kopš darbu sācis Latvijas Radio (LR) ziedojumu tālrunis, uz to ir zvanīts 666 reizes. Tas nozīmē, ka tieši tik daudz latu iedzīvotāji atvēlējuši sabiedriskā radio darbības nodrošināšanai. Līgums par ziedojumu tālruni noslēgts līdz 2. augustam. Savukārt LR atvērtajā ziedojumu kontā ieskaitīti 1456 lati. Kur tos izlietos, raidorganizācijas preses sekretāre Ilze Vasermane «Neatkarīgajai» nevarēja pateikt. «Galvenais ir atvairīt maksātnespēju. Kurus maksājumus segs pirmos, par to, visticamāk, lems ģenerāldirektora pienākumu izpildītājs un finanšu direktors,» viņa norādīja.

Tikmēr LR 2 vadība atradusi veidu, kā papildus piesaistīt līdzekļus. LR 2. kanāls aicina latviešu dziesmu cienītājus 28. martā sagaidīt pavasari «Arēnā «Rīgā»» dzīvespriecīgā koncertā un ballē Latvijas Radio 2 dziesmu salidojums.

Pasākuma organizētāji izvēlējušies savdabīgu devīzi, ar kuru cer piesaistīt vairākus tūkstošus skatītāju un atbalstītāju. «Pie joda visu! Te ir īstās zāles pret kreņķiem!» teikts LR izplatītajā paziņojumā. Šāds moto izraudzīts koncertam un ballei, kurā ar populāriem radiohitiem un muzikāliem pārsteigumiem pulcēsies vairāk nekā 20 dažādu grupu un solistu, kuru dziesmas LR 2 klausītāji iemīļojuši visvairāk. Savukārt ballē pie trim skatuvēm sev tīkamus ritmus varēšot atrast jebkurš deju mīlētājs.

«Man nav pētījumu par skaista un dzīvespriecīga koncerta ietekmi uz cilvēka noskaņojumu, taču esmu pārliecināts, ka grūtos laikos tās patiešām ir labākās zāles, kā no sevis izskaust apātiju, bailes un visus citus baciļus, kas traucē skatīties uz notikumiem ar vēsu prātu. Līdz ar pavasara atnākšanu mēs gribam dot pozitīvu lādiņu ikvienam latviešu dziesmu draugam,» norāda LR 2 direktors Armīns Ronis.

Pēc LR preses sekretāres teiktā, radio šis pasākums neizmaksās neko, jo to organizē producentu kompānija, kura ir apņēmusies daļu no ieņēmumiem novirzīt LR darbības nodrošināšanai.