Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Erots 2009» ar «Love Party»

Vienlaikus ar izstādi festivālu «Erots 2009», kas 13. un 14. februārī norisināsies abās Ķīpsalas hallēs, notiks arī gada erotiskākais muzikālais pasākums «Love Party», kurā par muzikālo noskaņu rūpēsies labākie Latvijas, Lietuvas un Krievijas dīdžeji.

«Love Party» notiks pirmajā hallē, īpaši ierīkotā deju zonā, kurā valdīs klubu atmosfēra un skanēs atbilstoša mūzika visdažādākajām klubu mūzikas cienītāju gaumēm. Uz lielajiem videoekrāniem «Love Party» viesi varēs sekot līdzi «Erota 2009» norisēm otrajā hallē un vērot arī uz skatuves notiekošo muzikālajā pasākumā.

Muzikālā pasākuma īpašās viešņas būs pēdējā laika pārsteidzošākais un seksuālākais duets — «Unreal Babes» no Krievijas. Enerģiskās un seksīgās dīdžejmeitenes Lora un Mouse rada īpašu erotisku atmosfēru un saviem viesiem spēlē vislabāko house un tech mūziku, un sniedz lielisku performanci, iekvēlinot publiku un atkailinot sevi skatītājiem. Viņu atklātā seksualitāte un enerģija neatstās jūs vienaldzīgus!

Līdzās «nereālajām meitenēm» par pasākuma muzikālo gaisotni rūpēsies arī virkne labāko Latvijas dīdžeju: Bogdan Taran, Andre Crash, Ratz Lukas, Dep, Vovs, Saint un Robert Cartier, kā arī ekskluzīvs viesis no Lietuvas — DJ Kirill Solncev.

«Erots 2009» norises laiks: 13. februārī no plkst. 18 līdz 03 un 14. februārī no plkst. 17 līdz 04.
«Love Party» norises laiks: 13. februārī no plkst. 22 līdz 03 un 14. februārī no plkst. 22 līdz 04.