Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Puisis klasesbiedrenei aizdedzina matus

Jēkabpils 3. vidusskolā noticis nepieredzēts gadījums — 8. klases audzēknis Aivis mācību stundas laikā klasesbiedrenei Karīnai ar šķiltavām aizdedzinājis matus, trešdien vēstī laikraksts «Latvijas Avīze».

Policija sākusi kriminālprocesu un drīzumā lems par pāridarītāja atbildību.

Gan pedagogi, gan policisti laikrakstam satraukti stāstījuši, ka dedzinātājs nevis nožēlo nodarīto, bet gan cenšas attaisnoties, apgalvojot, ka viss noticis netīšām — viņš aizdedzinājis šķiltavas un pielicis meitenei pie galvas, mati aizdegušies brīdī, kad viņa pagriezusi galvu.

«Bail pat iedomāties, kas būtu noticis, ja degošos matus neizdotos ātri apdzēst un aizdegtos meitenes apģērbs,» teicis skolas direktors Valdis Ozoliņš. «1992. gadā dzimušais Aivis, kas klasē palicis uz otru gadu, gribējis pajokot, paķēmoties, bet tas taču ir vecums, kad skaidri jāapzinās, ka tā nav nekāda jokošanās un ka tādas izdarības, kas robežojas ar kriminālnoziegumu, var beigties ar lielu nelaimi. Gan citiem cilvēkiem, gan arī pašam.»

«Latvijas Avīze» arī raksta, ka puiša klasesbiedri pārsprieduši notikušo un to ļoti pārdzīvo. Par to liecinot arī viņu atbildes uz skolas sociālā pedagoga anketas jautājumiem. «Tas bija šausmīgi, ka viņš tā darīja, viņš domā, ka ir baigi krutais», «Man nepatīk, ka viņš traucē mācību stundas. Un arī dažreiz izturas vardarbīgi pret klasesbiedriem», «Viņš arī pamudina bastot stundas, neciena nevienu — ne skolotājus, ne skolēnus», «Atrodoties ar viņu vienā telpā, nevar justies droši» — šie ir tikai daži teikumi no bērnu rakstītā.