Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Žalgiris» izmaksā Kalnietim algu, lai nepieļautu kluba izjukšanu

Finansiālo grūtību nomāktais Kauņas «Žalgiris» spēris steidzamus soļus, lai novērstu iespēju zaudēt vienu no labākajiem komandas spēlētājiem — Mantu Kalnieti, kas šajās dienās apsprieda pēdējās detaļas iespējamajā līgumā ar Itālijas klubu Trevīzo «Benetton», vēsta laikraksts «Lietuvos Rytas».

Raizējoties, ka gadījumā, ja Lietuvas Basketbola līgas čempionvienību pamestu Kalnietis, viņa pēdās varētu sekot arī citi komandas līderi, «Žalgiris» pārstāvji spēlētājam samaksājuši lielu daļu sen neizmaksātās algas. Neoficiāli tiek runāts, ka naudu šim nolūkam neesot pažēlojis pats Kauņas kluba prezidents Arvīds Sabonis.

Pēc laikraksta ziņām, 22 gadus vecais un 1,95 metrus garais Kalnietis, kas ilgu laiku nebija padevies ārvalstu klubu vilinājumiem, šoreiz jau sliecās pieņemt, viņa vārdiem runājot, «ļoti izdevīgo piedāvājumu». «Benetton» ar viņa aģentiem jau bija pārrunājis iespējamo līgumu, kas būtu spēkā līdz 2011. gada vasarai. Itāliešu sarunu vadītāji gaidīja tikai lietuvieša parakstu.

Kā skaidrojis laikraksts, Kalnietim sakarā ar tuva cilvēka slimību patlaban sava finansiālā situācija rūp vairāk nekā pārējiem Kauņas kluba basketbolistiem, tāpēc komandas biedri viņa nodomu doties uz Itāliju atbalstījuši. Basketbolista aģents Virgīnijs Bulots atzinis, ka tagad radušies arī citi labvēlīgi apstākļi, kas ļauj viņam nesteigties ar lēmumu.

Šķiet, ka «Žalgiris» vadība var uzelpot arī attiecībā uz Jonu Mačuli. Kā vēsta Spānijas masu saziņas līdzekļi, izrādījies, ka Valensijas «Pamesa» pusmiljona eiro (351 000 latu) izpirkuma maksa par šo lietuviešu spēlētāju nav pa kabatai un tas pārslēdzies uz rezerves variantu.