Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis: ministriju reorganizācija paredz «jaunas sejas»

Ministru prezidents Ivars Godmanis uzskata, ka viņa piedāvātais galīgais valdības reorganizācijas plāns paredz to, ka esošā koalīcija ministru amatiem piedāvās jaunus kandidātus. «[Plāns] pēc definīcijas paredz jaunus cilvēkus valdībā,» pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru sacīja premjers.

Patlaban divas ministrijas ir bez ministra, un partijām būs jāpiedāvā savi kandidāti, kā arī jauno ministriju sadalījums pa partijām atšķīrās no tā, kādas patlaban nozares ir partiju pārraudzībā. «Iespējami dažādi varianti. Varbūt būs nepieciešama rotācija partijās,» sacīja premjers, norādot, ka šādi valdībā varētu parādīsies jaunas sejas.

Jautāts, vai finanšu ministrs Atis Slakteris paliks amatā, Ministru prezidents atbildēja, ka tas lielā mērā būs atkarīgs no Tautas partijas.

Tāpat Godmanis atklāja, ka satiksmes ministra krēslā noteikti paliks Ainārs Šlesers. Viņš gan norādīja, ka tas vēl tiks pārrunāts partijā, taču nekas neliecinot, ka Šlesers amatu varētu zaudēt. Tajā pašā laikā Godmanis atzīmēja: ja Šlesers paliek valdībā, viņš nestartēs pašvaldību vēlēšanās uz Rīgas mēra amatu.