Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīcības partija piedāvās zemniekiem tirdzniecības vietas Rīgā

Rīcības partija piedāvās zemniekiem telpas un vietas Rīgā, lai rīkotu lauksaimniecības produkcijas izbraukuma tirdzniecību, portālam «Apollo» pavēstīja partijā.

info@ricibaspartija.lv

Jau ziņots, ka, aicinot atbalstīt zemniekus un vienlaikus Latvijas ekonomiku kopumā, kā arī uzturā lietot svaigu, dabai draudzīgu pārtiku, biedrība «S-putns» un Latvijas Lauku atbalsta asociācija sāk akciju zemnieku atbalstam.

zemniekiem@gmail.com

Akcijas organizētāji apņemas atrast vēlmēm visatbilstošāko zemnieku saimniecību, kas pie ziedotājiem ieradīsies personīgi. Ņemot vērā augstās transporta izmaksas, akcijas organizētāji aicina savstarpēji kooperēties, piemēram, darba kolektīviem, vienas mājas/ielas iedzīvotājiem, kā arī draugiem.

Rīkotāji aicina arī akcijai pievienoties zemnieku saimniecības, kas to vēl nav izdarījušas, izmantojot minēto kontaktinformāciju. Organizētāji un zemnieku saimniecības patur tiesības noteikt ziedojuma summu vēlamā dāvinājuma saņemšanai, piemēram, par 35 santīmiem ziedotājs dāvanā var saņemt litru piena.