Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zināmi LBL «Zvaigžņu spēles» komandu treneri

Šodien noskaidroti Latvijas Basketbola līgas (LBL) «Zvaigžņu spēles» treneri.

Austrumu komandas galvenais treneris būs Donalds Kairis (Rīga ASK), otrais treneris Ainārs Bagatskis («Valmiera»).

Savukārt Rietumu komandas galvenais treneris būs Agris Galvanovskis («Ventspils»), bet otrais treneris būs Mārtiņš Zībarts («Barons/LMT»).

«Zvaigžņu spēles» treneri noteikti pēc viņu pārstāvētas komandas vietas LBL 1.dīvizijas turnīra tabulā. Attiecīgi uz 10.februāri LBL līderis ir basketbola klubs «Ventspils», tad seko Rīgas ASK, «Barons/LMT» un «Valmieras» basketbola klubs.

Pagājušajā gadā Austrumu komandu vadīja treneri Ramūns Butauts un Ainars Bagatskis, savukārt Rietumu komandas treneri bija Gašpers Okorns un Kārlis Muižnieks.

Austrumu komandā pirmie laukumā dosies uzbrucēji Uvis Helmanis (Rīgas ASK, 5017 balsis) un Ernests Kalve (Rīgas ASK, 4852 balsis), aizsargi Dairis Bertāns (Rīgas ASK, 3804 balsis) un Ronalds Klarks

(«Valmiera», 2869 balsis), savukārt centra spēlētājs būs Raitis Grafs (Rīgas ASK, 4329 balsis).

Rietumu komandas pamatsastāvā spēlēs - uzbrucēji Kaspars Bērziņš («Barons/LMT», 5124 balsis) un Mareks Jurevičus («Ventspils», 3847 balsis), aizsargi Armands Šķēle («Barons/LMT», 5562 balsis) un Jānis Strēlnieks («Ventspils», 3400 balsis), par centra spēlētāju iebalsots Jānis Bambis («Zemgale», 2239 balsis).

Komandu pilnais sastāvs tiks paziņots piektdien 13.februārī, to noteiks komandu treneri kopā ar LBL pārstāvjiem.

«Zvaigžņu spēles» skatītājus visas dienas garumā (no plkst. 12.00) priecēs ne tikai labāko Latvijā spēlējošo basketbolistu savstarpējā cīņa, slam-dunk konkurss, trīspunktu metienu sacensība un treneru konkurss, bet arī interesanti priekšnesumi spēles starplaikos. LBL «Zvaigžņu spēle» jau 14.gadu ir izklaidējošs basketbola šovs vairāku stundu garumā.

LBL «Zvaigžņu spēle» notiks 21. februārī Ventspils Olimpiskajā centrā.