Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slakteris gatavs palikt amatā

Finanšu ministrs Atis Slakteris ir gatavs vadīt Finanšu ministriju arī pēc esošās valdības reorganizācijas vai pēc jaunas valdības izveidošanas.

«Ja man piedāvās, es noteikti būšu gatavs turpināt šo darbu.. strādāju pašlaik un strādāšu arī turpmāk, neliekot nevienu minūti šaubīties par to, ka lēmumi tiks piedāvāti un tiek piedāvāti. Tas, ka lēmumi nav patīkami, ko lai dara. Tādā brīdī, kad ekonomika iet uz leju, nevar piedāvāt visiem jaukus spilventiņus ar papildu naudu,» intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» teica Slakteris.

Viņš arī norādīja, ka pašreizējā ekonomiskā krīze jebkuram politiķim būs pārbaudījums. «Es domāju, ka faktiski tā būs mēraukla jebkuram politiķim, kas pretendēs uz līdzdalību varā, ka jāpiedāvā reālistiski solījumi, kas tiek mērīti arī ar starptautisko mērauklu no aizdevēju puses,» klāstīja finanšu ministrs.

Slakteris norādīja, ka pašreizējā situācija nav labvēlīga populismam. «Pašreizējā situācijā nav liels risks, ka varētu kāds apsolīt kaut ko pilnīgi nereālu un nākt pie varas, un mēģināt to ieviest dzīvē, jo tie rāmji un finansējuma iespējas ir ļoti skaidri. Ja kāds mēģina to neredzēt, es esmu gatavs viņam to paskaidrot,» pauda Slakteris.

Slakteris Finanšu ministriju vada kopš 2007. gada 20. decembra.

Jau vēstīts, ka Ministru prezidents Ivars Godmanis trešdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru negaidīti paziņoja par viņa plānotajām izmaiņām valdībā. Premjera plāns paredz izveidot 12 ministrijas, un tās jau sadalītas pa partijām.

Viskritiskāko attieksmi pret plānu paudusi Tautas partija, kas uzstāj uz savu iepriekš izstrādāto modeli. Zaļo un zemnieku savienība kopumā atbalsta plānu, savukārt apvienība «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK — ne, jo vēlas saglabāt savā pārraudzībā Tieslietu ministriju.