Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sexy Shopping!

Sexy Shopping, kas notiks festivālā «Erots 2009», ļaus jums erotisko noskaņu paņemt līdzi, iegādājoties sev tīkamas, interesantas un arī noderīgas seksīgas lietiņas.

«Ziemeļnieku iedzimtās kautrības dēļ mēs visbiežāk intīmpreču veikaliem paejam garām, kaut interese par seksuālās dzīves dažādošanu un uzlabošanu ir ikvienam. Taču, šeit izstādē, daudzo apmeklētāju un pircēju iedrošinātiem, ir iespējams saņemt profesionāļu konsultācijas, lai izvēlētos sev piemērotākos seksa palīglīdzekļus, kā arī apmierināt savu ziņkāri,» skaidro projekta vadītāja Ingrīda Nežborte.

Izstādes dalībnieki ir parūpējušies, lai piedāvājumam būtu pievilcīgas cenas, gan arī daudzuma ziņā tas būtu pietiekošs, un pircējiem nebūtu jāpavada visa diena, dežurējot pie Ķīpsalas halles», pasmaida Ingrīda Nežborte.

Gan Latvijas, gan ārvalstu ražotāji un tirgotāji piedāvās plašu erotiskās produkcijas klāstu – erotisku sieviešu un vīriešu veļu, dažādas jaukas lietiņas intīmām rotaļām, seksa palīglīdzekļus, filmas, plakātus, žurnālus un vēl daudz ko citu.

Zviedru kompānijas «Flirt Fashion» un ungāru firmas «Lamour Extrem» stendos varēs iegādāties seksīgu, elegantu apakšveļu un peldkostīmus, pikantus, ballītēm piemērotus tērpus un apavus, kā arī visdažādāko seksuālo fantāziju tērpus – medmāsiņas, Sarkangalvītes, kovboja vai jūrnieka kostīmus. Savukārt firmas «Dungenos S/M» stendā būs atrodama sadomazohistu atribūtika un tērpi.

Latvijas kompānijas «Labi» plašajos stendos apmeklētāji varēs iegādāties farmakoloģiskos preperātus, seksīgus suvenīrus, vibratorus, vakuumsūkņus, erekcijas gredzenus, erotisko veļu, S/M atribūtiku un vēl daudz ko citu. Izstādē varēs nopirkt arī ikdienišķus ādas apģērbus, kas būs firmu «Baltic Development Agency» un «Relax-K.M.» stendos.

Šķiet, ka par mīlas rotaļām baseinā, vannā vai džakuzi ir iedomājies gandrīz vai ikviens, ir pārliecināti kompānijas «Galerija Baltik» pārstāvji, kas apmeklētājiem prezentēs interesantus džakuzi. Iespējams, ka dažas «Erota» zvaigznes sniegs «paraugstundu» erotiskajām rotaļām baseinā.

Izstādē plašā klāstā būs arī jaunākie, visdažādāko veidu prezervatīvi. Arī «Erota» ilggadējais sponsors «Contex» ir sarūpējis gan jaunumus, gan arī kādu pārsteigumu apmeklētājiem.