Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunietis draud nošaut autobusa konduktori

Ceturtdien Rīgā 2. maršruta autobusā risinājušies šokējoši notikumi — kāds aptuveni 20 gadu vecs jaunietis draudējis autobusa konduktorei ar šaujamieroci, ziņo Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījums «Degpunktā».

Agresīvais vīrietis kopā ar draugu iekāpis autobusā, kas braucis no Vecmīlgrāvja uz Rīgas centru. Viens no jauniešiem ātri no autobusa izkāpis ārā, savukārt otrs palicis un atteicies pirkt braukšanas biļeti. Viņš arī lamājies necenzētiem vārdiem. Kad vadītājs autobusu apstādinājis un atvēris durvis, lai jaunietis no tā izkāptu, bezbiļetnieks no somas izvilcis pistoli, pavērsis to pret konduktori un draudējis nošaut.

Konduktore Ina stāstīja, ka agresīvajam vīrietim nav paticis, ka viņam pašam jānāk pēc biļetes.

Vēlāk kārtībsargiem izdevies jaunieti aizturēt, un patlaban viņš atrodas policijas iecirknī. Pagaidām gan nav skaidrs, vai uzbrucējs draudēja ar īstu vai gāzes ieroci.

Ina, kas ir konduktore jau 11 gadus, norāda, ka «pār mūsu galvām viss ir nobiris», tomēr šādu atgadījumu viņai nācies pieredzēt pirmo reizi.