Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Attīstītāji aktīvāk piedāvā dzīvokļu īri ar izpirkumu

Sekojot citu mājokļu attīstītāju piemēram, projekta «ParkSide» īstenotāji piedāvā dzīvokļu īri ar izpirkumu, raksta «[s:21543]».

Pēc nekustamā īpašuma kompānijas «Balsts» novērojuma, īres segmentā lielāku klientu interesi pēdējā laikā piesaistījis pakalpojums «īre ar izpirkuma tiesībām». Tiek prognozēts, ka pakalpojums iegūs arvien lielāku popularitāti, jo daudziem iedzīvotājiem tas būs labs risinājums nākotnei.

Kā informē «ParkSide» projekta pārdevēja kompānija «Immostate», pirmais variants paredz īri ar izpirkuma tiesībām. Noslēdzot īres līgumu uz diviem gadiem, īres laikā samaksātā summa kļūst par pirmo iemaksu un tiek ieskaitīta dzīvokļa pirkuma summā. Otrs variants ir dzīvokļu iegāde ar izpirkumu ilgtermiņā. Tā paredz apmaksas termiņu piecu gadu laikā, dalot pirkuma summu vienādos maksājumos. Pirmos divus gadus pircējam ir pieejams bezprocentu maksājums, bet atlikušajiem trīs gadiem tiek piemērota procentu likme 7% gadā. Turklāt tā ir iespēja iegādāties dzīvokli bez bankas starpniecības.

Līdzīgs piedāvājums — īre ar izpirkumu, pirkums uz nomaksu u. c. — ir atsevišķās kompānijas «Averts» realizētajās ēkās, projektos «Varavīksnes nami», «Ziedoņdārza mājas» u. c.