Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Atlant» uzbrucējs Bulis šosezon, visticamāk, vairāk nespēlēs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Mitišču «Atlant» čehu leģionāram Janam Bulim sezona, visticamāk, ir beigusies, tā raksta portāls «sport-express.ru».

«Atlant» kluba uzbrucējs 8.februārī no Čehijas ieradās Krievijā, kur bija izgājis rehabilitācijas kursu pēc traumas gūšanas. Uzbrucējs pēc ierašanās atsāka individuālos fiziskās sagatavotības treniņus, taču pēc portāla rīcība esošās informācijas čeham šī sezona ir beigusies.

Kājas muskuļi ārstēšanās laikā hokejistam ir tā atrofējušies, ka pašu kāju var aptver ar abu roku rādītājpirkstu un īkšķi. Hokejistam ledus treniņi ir paredzēti pēc trijām nedēļām, bet dabūt iepriekšējo fizisko kondīciju līdz tam laikam ir grūti, bet atgūt spēles garšu vēl sarežģītāk, tā uzskata «sport-express.ru» korespondents.

Mitišču «Atlant» galvenais treneris Fedors Kanareikins apstiprināja, ka uzbrucējam sezona ir beigusies: «Dabu nepiemānīsi. Bulim sezona ir beigusies. Viņam par 95% bija sarauta kājas saite, turklāt papildus tam tika tīrīts arī celis un pusotru mēnesi hokejists pavadīja ieģipsēts, kā rezultāta kājas muskuļu masa samazinājusies par 75%,» paziņoja treneris.

«Mēs, protams, cerējām, ka viņš varēs spēlēt, bet ārsti noliedza šādu iespēju. Šā iemesla dēļ mēs sākām meklēt vēl vienu leģionāru un atradām, bet krīzes apstākļu dēļ nespējām vienoties ar spēlētāju. Līdz sezonas beigām Jans trenēsies pēc individuāla plāna,» pastāstīja Kanareikins.