Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmani sāpina Zatlera paziņojums, bet vēl neatkāpsies

Premjerministru Ivaru Godmani (LPP/LC) ļoti sāpinājis Valsts prezidenta Valda Zatlera paziņojums, ka viņš zaudējis uzticību premjeram. Taču par atkāpšanos viņš pagaidām nedomā.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Panorāma» Godmanis, komentējot Zatlera paziņojumu, sacīja: «Protams, ka tas ir ļoti sāpīgi»

Viņš skaidroja, ka prezidents, iespaidojoties no informācijas medijos, uzskata, ka valdība neko nedara, lai gan tā neesot taisnība un Godmanis noliedza runas, ka pēdējo dienu laikā mainījis viedokli.

Viņš atzina- ja prezidents viņam kategoriski pieprasīs atkāpties no amata un ja Saeima tā nolems, tad Godmanis darbu premjera amatā vairs neturpinās.

Godmanis arī pieļāva, ka pirmdien tiks izdarīta galīgā izvēle – turpināt darbu kā valdības vadītājam, vai nē. Valdības vadītājs norāda, ka viņam ir ļoti svarīgs Valsts prezidenta vērtējums.

«Es prezidentam uzticos, viņš man neuzticas. Man ir sāpīgi,» viņš noteica.

Tomēr Godmanis uzsvēra, ka valdībai šobrīd ir daudz ļoti svarīgu jautājumu, kas jārisina – gan sarunas ar sindicēto kredītu devējiem, gan valsts budžeta grozījumi.