Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kas traucē baudīt gultas priekus

Tāpat kā daudzās citās dzīves jomās, arī seksuālo dzīvi ietekmē mūsu priekšstati par to, kādai tai jābūt. Tieši stereotipi ir tie, kas mums traucē gūt baudu gultā.

Iespējams, atbrīvojoties no dažiem izplatītākajiem stereotipiem, varēsiet sasniegt daudz augstākas virsotnes arī gultā.

Tiek uzskatīts, ka normāla seksuālā aktivitāte cilvēkam ir tad, ja viņš ar seksu nodarbojas vismaz trīs reizes nedēļā.

Patiesībā mīlēšanās biežums ir visai stiepts jēdziens. Katrai ģimenei var būt savs ritms. Vieniem pietiks ar mīlas prieku baudīšanu tikai reizi mēnesī, bet būs arī pāri, kuri vēlēsies mīlēties teju vai katru dienu. Ja abi partneri ir apmierināti, uztraukumam nav pamata.

Otrs biežāk sastopamais aizspriedums, kas daudziem sabojājis dzīvi, — ja sieviete nesasniedz orgasmu, viņa ir frigida.

Seksologi apgalvo, ka īstu frigiditāti sastapt nākas ļoti reti, daudz biežāk ir tā sauktā iegūtā frigiditāte, kuras vienīgais iemesls ir partneru nesaprašanās un vīrieša nespēja vai nepacietība sagādāt baudu savai sievietei. Tāpēc, pirms apvainot partneri vēsumā, varbūt ir vērts ieklausīties viņas vēlmēs.

Tātad galvenais, kas jāņem vērā: jo mazāk būsim salasījušies gudrības un studējuši seksa paradumus pasaulē, jo labāks sekss būs mums pašiem savās gultiņās. Lai mums veicas!