Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko puiši dāvina meitenēm

Nereti dzirdēti šokējoši nostāsti par puišu dāvanām. Man vairāki ir uzdāvinājuši auskarus (paldies, dārgie, ka ievērojāt — es auskarus nenēsāju!). Kādai manai kolēģei puisis uzdāvināja lētu vibratoru, un viņa šo dāvanu atvēra draugu lokā...

Cik daudz dzirdēts par meitenēm, kam puiši Svētā Valentīna dienā uzdāvina autovadītāja rokasgrāmatu vai kaut ko tikpat neromantisku!

Neiekrīti slazdā, kas saucas «ja puisis patiešām mīl, viņš vienmēr pasniegs perfektas dāvanas». Nemāni sevi, iedomājoties — pagaidām viņš nav apķērīgs dāvanu izvēlē, taču tad, kad jūsu attiecības kļūs nopietnākas, viņš tev pasniegs Tiffany dāvanas. Naivi!

Ja arī tavai labākajai draudzenei vienmēr ir problēmas atrast tev kaut ko tādu, ko tu slepus neaiznestu atpakaļ uz veikalu vai neatdāvinātu tālāk citai draudzenei, tad droši vien arī drauga dāvanas tevi sarūgtinās.

Tomēr galvenais jau nav dāvana, bet gan iemesls, kāpēc tā pasniegta. Puisis tev kaut ko uzdāvina tāpēc, ka vēlas, lai tu justos īpaši. Varbūt miniatūrs putekļusūcējs mašīnai tev nešķiet romantiska dāvana, toties, viņaprāt, tā ir gana laba. Pieņem ar pateicību visu, ko viņš tev dāvina, pat ja tev šīs dāvanas nepatīk!

Ja vēlies, lai tev uzdāvina kaut ko konkrētu, tad palīdzi nabaga puisim — iesaki viņam iepirkties kopā ar tavu draudzeni vai dod kādus mājienus, vai — tiec tam pāri un esi pateicīga, ka tev ir kāds, kurš par tevi rūpējas!

Domā par to, cik ļoti tev ir paveicies, ka esi satikusi šo puisi, nevis par to, cik daudz naudas viņš izdod par dāvanām un ko tieši viņš tev pērk.