Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miņinam sudrabs Pasaules kausā

Pasaules kausa izcīņas pēdējā, astotajā posmā pagājušajā naktī Latvijas vadošā četrinieku ekipāža Jānis Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi izcīnīja otro vietu, sezonas kopvērtējumā izcīnot sudraba medaļas.

Miņina četrinieks otro labāko rezultātu uzrādīja abos braucienos. Vēl viena Latvijas ekipāža Edgars Maskalāns/Raivis Broks/Ainārs Podnieks/Reinis Rozītis pēc pirmā brauciena bija 14. vietā, bet otrajā uzrādīja septīto labāko rezultātu, kas divu braucienu summā ļāva ieņemt desmito vietu.

Gandrīz visu pirmo braucienu spēcīgi sniga sniegs, kas vadošajiem pilotiem neļāva uzrādīt augstvērtīgus rezultātus, bet labāko sešiniekā iespraucās vairāki piloti, kas startēja beigās. Tomēr otrā brauciena laikā apstākļi bija uzlabojušies un arī rezultāti kļuva daudz labāki. Piemēram, Maskalāna četrinieks otro braucienu veica par 0,58 sekundēm ātrāk nekā pirmo, bet Miņina - par 0,43 sekundēm.

Sacensībās otro dienu pēc kārtas uzvarēja amerikāņa Stīvena Holkomba pilotētais četrinieks, kuram Miņins divu braucienu summā zaudēja 0,55 sekundes, bet Maskalāns uzvarētājam zaudēja 1,08 sekundes. Trešo vietu ieņēma krieva Aleksandra Zubkova pilotētā ekipāža, kas Miņinam zaudēja 0,22 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā četrinieku ekipāžām uzvarēja Zubkovs, kurš izcīnīja 1646 punktus, bet Miņins ar 1549 punktiem ierindojās otrajā vietā. Maskalāna četrinieks ar 1006 punktiem izrāva 11. vietu, kas pasaules čempionātā ļaus startēt no pirmās grupas.

Atgādinām, ka bobsleja sezona noslēgsies ar pasaules čempionātu citā ASV trasē Leikpleisidā (16. februāris - 1. marts).