Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«SuperBingo» izlozē laimē 92 tūkstošus latu

Latvijas Loto rīkotajā «SuperBingo» izlozē šonedēļ laimēta lielākā summa izlozes pastāvēšanas vēsturē -  92 266,43 lati,  informē Latvijas Loto.

Šis laimests veidojas no 88 687,23 latu laimesta par «SuperBingo», 3447,82 latu laimesta par «Bingo», 129,62 latu laimesta par «Rāmi» un1,76 latu laimesta par «Centru».
Laimīgā kvīts ir nopirkta Jēkabpilī  uzņēmuma «Preses Apvienība» tirdzniecības vietā Viesītes ielā 39.

Pēc akcijas Džokera dāvana - māja noteikumiem «SuperBingo» laimētājam papildus savam laimestam ir iespēja laimēt arī 190 kvadrātmetru lielu privātmāju, ja ir spēlēta arī papildspēle Džokers un ja «SuperBingo»  tiek uzminēts līdz 42.bumbiņai. Šoreiz «SuperBingo» laimests tika laimēts izkrītot 44.bumbiņai, tāpēc māja laimētājam izpaliek, un akcija Džokera dāvana - māja turpinās.

Laimīgās biļetes iegādātājs ir aicināts pieteikt savu laimestu Latvijas Loto birojā Rīgā, Meistaru ielā 19.

Šajā pašā izlozē pie jaunas automašīnas «Škoda Fabia» tika Indulis Zālītis no Rīgas, bet Lielajā laimes ratā studente Andra Andžāne no Jelgavas rajona, Valgundes novada uzgrieza 5000 latu vērtu laimestu.

Laimestu kopsumma šīs nedēļas nogalē bija118 114 latu.