Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apmeklē Ramonas Pēkšēnas-Neibergas izstādi «Izmaiņas ir iespējamas» un saņem mākslinieces dāvanu!

Ramonas Pēkšēnas-Neibergas stikla mākslas darbu izstāde «Izmaiņas ir iespējamas» ir apskatāma galerijā «Asūna», Rīgā, Kalēju ielā 9/11, līdz 19. februārim.

Apmeklējot izstādi, jums ir lieliska iespēja novērtēt visus desmit unikālos ekspozīcijā iekļautos darbus un, nobalsojot par savu mīļāko darbu, piedalīties izlozē, kuras galvenā balva ir īpaša dāvana no mākslinieces darbu kolekcijas. Dāvana tiks pasniegta 19. februārī izstādes noslēguma pasākumā.

Darbi ir veidoti, izmantojot divus senus stikla apstrādes tehnikas paņēmienus: stikla mozaīku un stikla apgleznošanu. Iedvesma mākslinieciskās formas risinājumam smelta Venēcijā, ceļojuma laikā, iepazīstot Venēcijas senās, bagātīgi zeltā rotātās baznīcas un ļaujoties pilsētas gleznieciski izteiksmīgajam ainavas valdzinājumam. Venēcija ir romantikas un mīlestības pilsēta, tāpēc mākslinieces darbus caurvij mīlestības tēma, kas paceļas augstāk par vienkāršā, parastā cilvēka mīlestības izpratnes rāmjiem. Stikla mozaīkas un apgleznoto stiklu caurvij lūgšanu teksti, risinot bībeliskās tēmas, tādas kā «Ticība. Cerība. Mīlestība», kas ir arī viens no mākslinieces darbu nosaukumiem.

Februāris ir mīlestības laiks, un, kaut arī pašlaik aktuālākas ir domas, kā nopelnīt, lai piepildītu vēderu un nomaksātu rēķinus, ir svarīgi padomāt arī par dvēseles apmierināšanu. Tādēļ ikdienas steigā atradīsim laiku sev, atradīsim laiku izbaudīt mākslu, laiku apstāties, padomāt un ielaist sirdī mīlestību.