Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis piekristu kļūt par premjeru

Partijas «Jaunais laiks» Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis būtu ar mieru kļūt par valdības vadītāju, ja viņam šādu piedāvājumu izteiktu, taču viņš atgādina, ka viņa partija pašreizējā situācijā premjeru nevirza.

«Es galu galā tam esmu piekritis arī iepriekš, un, ja būtu šāds piedāvājums, es tam piekristu,» intervijā Latvijas Radio pirmdienas rītā sacīja Dombrovskis.

Tomēr viņš atgādina, ka viņa pārstāvētā partija šajā situācijā iestājas par bezpartejiska premjera iecelšanu.

Tomēr, ja viņš kļūtu par Ministru prezidentu, kā pirmie viņa darbi šajā amatā būtu kreditēšanas atjaunošana, valsts pārvaldes reforma, nodalot valsts pamatfunkcijas no citām funkcijām. Tāpat viņš rosinātu izmaiņas nodokļu politikā, lai veicinātu nozares, kuras rada pievienoto vērtību, nevis spekulācijas un ātru peļņu.

Par vēlmi mainīties vietām ar pašreizējo Ministru prezidentu Ivaru Godmani (LPP/LC) paziņoja arī bijušais premjers — Dombrovska partijas biedrs Einars Repše. Viņš atzina: ja Godmanis grib mainīties ar viņu vietām, Repše to gatavs darīt katrā laikā.