Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunieši zemessargiem maisiņā atnes nesprāgušu mīnu

Piektdien Mārupē uz Zemessardzes 17. Pretgaisa aizsardzības bataljonu divi jaunieši atnesuši maisiņu, kurā atradusies nesprāgusi mīna, informē 3. Zemessardzes novada Civilmilitārās sadarbības speciāliste Kristiāna Štrāle.

Jauniešu atnestais lādiņš bija Otrā pasaules kara mīnmetēja mīna. Bataljona dežurants par atradumu paziņojis Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas rotas speciālistiem, kas nākamajā dienā mīnu neitralizēja, to uzspridzinot.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot sprādzienbīstamos priekšmetus, nekādā gadījumā tos neaiztikt un nepārvietot. Vieta, kurā minētie priekšmeti atrasti, iespēju robežās jānožogo, jāiezīmē un par atrastajiem sprādzienbīstamiem priekšmetiem nekavējoties jāziņo tuvākajā Valsts policijas nodaļā vai arī uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta telefonu 112.