Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stendzenieks: Godmanis ir viens no gudrākajiem cilvēkiem Eiropā

Reklāmas aģentūras «!MOOZ» radošais direktors Ēriks Stendzenieks pašreizējo valdības vadītāju Ivaru Godmani uzskata ne vien par vienu no gudrākajiem cilvēkiem Latvijā, bet visā Eiropā.

«Godmanis ir ārkārtīgi profesionāls un gudrs. Viņš ir viens no gudrākajiem cilvēkiem gan Latvijā, gan Eiropā.. Es neredzu pašlaik Latvijā nevienu, kas varētu nākt un ieņemt Godmaņa vietu, tik labi pārredzēt «spēles laukumu», spētu mobilizēt, turēt spiedienu. Es domāju, ka Godmanis ir fenomens,» intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» teica Stendzenieks.

Stendzenieks, kas iepriekš veidojis LPP/LC reklāmas pirms vēlēšanām, uzskata, ka Godmanis ir šīs Saeimas lielākais ieguvums.

«Es domāju, ka [premjers Ivars] Godmanis ir visas šis Saeimas lielākais ieguvums. Kad man pārāk sakrīt virsū žurnālisti un moralizē, es atceros Godmani un nopūšos — paldies Dievam, viss vēl ir kārtībā, jo, ja Godmaņa vietā būtu Kariņš vai Zalāns, problēmas būtu simt reizes lielākas,» sacīja reklāmas speciālists.

Pēc Stendzenieka domām, patlaban Latvijā nav neviena, kas atbilstu klasiskā politiskā līdera izpratnei.

«Līderi jau nenosaka tas, ko viņš runā, vai Latvijas gadījumā — prasti muld. Līderis nenozīmē uzvilkt džemperīti un teikt: «Kad es nākšu pie varas, visi pensionāri brauks apkārt pasaulei ar baltu kuģi.» Līderis nozīmē iznākt uz skatuves un aizraut daudzus cilvēkus ar savu vīziju, izturēšanos, attieksmi, intonāciju, žestiem. Tu iznāc uz skatuves, un visi bez vārdiem zina, kurš te ir galvenais. Tās ir laba, spēcīga aktiera īpašības savienojumā ar spēju saredzēt situāciju un redzēt arī mērķi, uz kurieni ejam, to parādīt citiem un arī iet pašam pa priekšu,» viņš pastāstīja.