Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: es Godmani pārliecināju

Valsts prezidents Valdis Zatlers pirmdien pēc vairāk nekā četru stundu sarunām ar premjeru Ivaru Godmani (LPP/LC) paziņoja, ka pārliecinājis Ministru prezidentu par pieļauto kļūdu, atsakoties no Ministru kabineta reorganizācijas. Godmanim uzticēts turpināt darbu.

«Man izdevās panākt, ka premjers atzīst kļūdīšanos,» sacīja Zatlers, norādot, ka valdības reorganizācija ir viens no punktiem, ko prasa Starptautiskais Valūtas fonds.

Premjers un Valsts prezidents ir vienojušies, ka pašvaldību lietu ministra Edgara Zalāna (TP) piedāvātais reorganizācijas plāns ir adekvātāks esošajai situācijai.

Arī Godmanis žurnālistiem atzina, ka ir kļūdījies, piedāvājot pārāk strauju valdības reorganizāciju. «Es to nevarēju panākt. Zalāna plāns ir adekvātāks,» sacīja Ministru prezidents. Viņš arī atklāja, ka jau šovakar dosies runāt ar koalīcijas partneriem par valdības reorganizāciju, cerot uz to atbalstu.

Vienlaikus Godmanis arī atklāja, ka kāda no koalīcijas partijām varētu neatbalstīt reorganizāciju un pamest koalīciju.

Premjers norādīja, ka ļoti svarīgs ir ne tikai Saeimas atbalsts, bet arī Valsts prezidenta atbalsts.