Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa: valstī notiekošajā leļļu teātrī iesaistījies arī prezidents

Patlaban valstī notiek leļļu teātris, kurā nu jau iesaistījušās ne tikai koalīcijas partijas, bet arī Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot prezidenta un premjera Ivara Godmaņa (LPP/LC) pirmdienas tikšanās rezultātus, aģentūrai BNS norādīja opozīcijas partijas «Jaunais laiks» (JL) līdere Solvita Āboltiņa.

«Nu jau šis leļļu teātris, kuru spēlē koalīcija, notiek augstākā līmenī. Nu jau vairs ne tikai premjers savu viedokli diametrāli pretēji maina trīs reizes nedēļā, bet to dara arī prezidents,» komentēja Āboltiņa, atkārtoti uzsverot, ka tas nebūt neveicina sabiedrības uzticību, kas ir nokritusi katastrofāli zemu. Turklāt jāatceras arī par to, ka Latvijai pašlaik ir ļoti svarīgi, kā tā izskatās starptautiski.

Opozīcija joprojām paliek pie viedokļa, ka vienīgais, kas varētu uzlabot situāciju, ir ārkārtas Saeimas vēlēšanas, kuru rosināšana pēc prezidenta piektdienas paziņojuma tika arī no viņa sagaidīta.

Āboltiņa arī atzina, ka opozīcija vēl lems, vai mēģināt pārliecināt Zatleru par nepieciešamību mainīt savu nostāju vai vispirms gaidīt līdz viņa paša noteiktajam termiņam — 31. martam, lai pārliecinātos, ka gandrīz neviens no viņa uzstādījumiem nav izpildīts.

«Sagaidīsim vēl 32. martu, kad prezidents varēs redzēt, ka gandrīz neviens no viņa uzstādījumiem nav izpildīts,» viņa teica.