Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stendzenieks izbrīnīts, ka nenāk «Latvijas Obama»

Reklāmas aģentūras «!MOOZ» radošais direktors Ēriks Stendzenieks atzīst, ka viņu izbrīna fakts, ka, neraugoties uz labvēlīgo situāciju, Latvijā uz politiskās skatuves nav parādījies neviens spilgts līderis.

«Kas ir visdīvainākais, neskatoties uz vislabvēlīgāko augsni, uz pilnīgāko sabiedrības skepsi, kad ir vislabākais brīdis nākt vienam spilgtam līderim, vienam «Latvijas Obamam», tas nenotiek. Ir tik ļoti nepieciešams līderis — kaut vai ar ļoti naivu un banālu programmu, bet ar dzirksteli acīs, ar kaut kādām līdera un komunikatora spējām,» intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» teica Stendzenieks.

Viņš arī piekrīt eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas viedoklim, kura publiski jau ir izteikusies, ka arī viņa nav Latvijas «Laimes lācis», kas varētu savest lietas kārtībā.

«Vairai Vīķei-Freibergai nav neviena iemesla, lai viņa sagrautu visu savu reputāciju un zīmolu, ko viņa ir uzbūvējusi, esot prezidente, kad neviens viņai īsti nevarēja ne oponēt, ne apstrīdēt. Kādēļ lai Vīķe-Freiberga savos cienījamos gados būtu par vienu no 100 deputātiem, lai katru viņas uzstāšanos tribīnē kritizētu opozīcija, žurnālisti, sabiedrība? Kāpēc ir jābūt vienam no simta, ja ir iespēja būt vienam no viena. Turklāt ļoti veiksmīgi,» sacīja Stendzenieks.

«Taču, manuprāt, šis ir līderu laiks,» rezumēja reklāmas speciālists.