Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dārziņš: <i>play-off</i> varētu uzspēlēt ar «AK Bars»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» un Latvijas izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš intervijā izdevumam «Sporta Avīze» ir pastāstījis par komandas gaitām KHL un arī par savu nākotni.

Dārziņš sevi par jauniņo vairs neuzskata, lai gan secina, ka nav līgā komandu, kurā vienā maiņā spēlētu trīs gados jauni spēlētāji: «KHL tā ir, neesmu redzējis nevienu citu komandu, kuras uzbrucēju trijniekā būtu 1983., 1984. un 1985. gada spēlētāji, taču kā jauniņais gan vairs nejūtos. Trijnieks gan mums tomēr ir gados jauns. Ja vēl aizmugurē ir Sotnieks un Galviņš, tad mūsu piecnieks ir vēl jaunāks. Tomēr visi esam arī jau pieredzējuši spēlētāji, esam piedalījušies pasaules čempionātos. Pērn jutos vecāks nekā šogad «Dinamo» komandā, kur neesmu jaunākais, Gomeļā jutos varbūt ne vairs jaunais, bet tā pa vidam. Šogad KHL atkal sajutos kā jaunais… Vai tas ir labi vai slikti? Necenšamies novelt kļūdas uz jaunību, taču esam vēl diezgan jauni,» spriež hokejists.

Lai gan rīdzinieki vēl nav tikuši izslēgšanas spēļu turnīrā, hokejists atzīst, ka komanda jau runā par gaidāmajām cīņām un seko līdzi: «Mēs pārrunājam un sekojam līdzi. Nav tā, ka pēc spēles aizbraucam mājās un izslēdzamies. Analizējam un pārspriežam, ar ko būtu vieglāk un ar ko — grūtāk. Mums ir gadījies spēlēt tā, ka negribētos dabūt pretī Ufu vai Mitišču «Atlant», kaut gan pārbaudes turnīrā ar viņiem mums viss izdevās labi. Tomēr esmu redzējis arī spēles, kad Ufa nenospēlē savu hokeju. Šobrīd izskatās, ka nebūtu nekādas vainas uzspēlēt ar «AK Bars», bet Kazaņa uz play-off mačiem var iznākt kā pilnīgi cita komanda. Mēs varam spriest tikai pēc tā, kā pašiem ar šīm komandām veicies. Rīgā MVD uzvarējām, kaut arī nespēlējām labi, šķita, ka MVD šogad ies ļoti grūti, bet viņi uzvarēja deviņas spēles pēc kārtas,» par konkurentiem pilnīgs priekšstats Dārziņam īsti nav izveidojies.

Par nākamo gadu uzbrucējs sacīja, ka viņš paliks Rīgā: «Man ir līgums uz nākamo gadu ar «Dinamo». «Dinamo» ir vilinošs jebkuram latvietim. Tas ir labs līmenis, kur augt un var pelnīt arī iztiku. Gribētāju no BHS (Dārziņš hokeja gaitas sāka Baldera hokeja skolā ar citiem vienaudžiem. — M.L.) noteikti ir vairāk par vienu. Es ceru, ka būsim tikai vairāk: tie ir mani komandas biedri, ar viņiem esmu gājis cauri priekiem un bēdām. Jo vairāk tādu būs «Dinamo», jo labāk,» izteicās Dārziņš.