Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

DJ <i>Tiesto</i> uzstāšanos Viļņā iesildīs DJ <i>Andre Crash</i>

Jau ziņots, ka 21. februārī Viļņā ar ekskluzīvu setu Baltijā uzstāsies pasaules elektroniskās mūzikas elites pārstāvis, vairākkārtējais «DJMag» virsotņu iekārotājs DJ Tiesto.

Lai Tiesto uzstāšanās vakaru vērstu vēl garāku un patīkamāku, ceļā uz Viļņu 21. februārī dosies arī portāla «Nightlife.lv» organizētais «Party Bus», kas garantē vētrainu pasākuma preparty un ne mazāk jautru afterparty atpakaļceļā uz Rīgu agri no rīta. 

Latviju vienā no 2009. gada vērienīgākajiem deju mūzikas pasākumiem Baltijā pārstāvēs dīdžejs un producents, kura vārds neprasa liekus komentārus: Andre Crash a.k.a. Dj Crash no apvienības «Tasty Soundz» un «Latex Records». Tā kā Crash profesionāli lieliski iejutās ļoti plašā mūzikas diapazonā no Chicago/Jackin House līdz pat Progressive/Electro, kā arī vairākkārt pieradījis savu kompetenci ne tikai Latvijas lielākajos pasākumos, klubos un topos, bet arī ārpus tās robežām, pasākuma rīkotāji izvēlējās viņu  par vienu no Tiesto iesildošajiem dīdžejiem 21. februāra šova programmai «Siemens» arēnā Viļņā.

portālā «DJtop.lv».

«Warm Up» dīdžeju pozīcijās šajā pasākumā uzstāsies Lietuvas klubu industrijas līderis DJ Recoco. Strauju lēcienu karjerā viņš veica 2004. gadā, kļūdams par kafejnīcu tīkla «Double Coffee» dīdžeju, kas radīja tematisko lounge mūziku, ko leiši baudīja reizē ar kafiju. Jau pāris gadus vēlāk DJ Recoco valdīja lielāko Lietuvas klubu deju zālēs. Savukārt pērn kopā ar vēl dažiem izciliem dīdžejiem viņš izklaidēja tautu masas pasākumā «Tele2 Baltic Beach Party».

Otrs leišu dīdžejs, kurš 21. februāra vakarā kāps uz vienas skatuves ar Tiesto, būs DJ Andrius Rio, kas ir viens no retajiem Baltijas dīdžejiem, kurš regulāri sagaida saullēktus klubu mekā — Ibicas zālēs, spēlējot līdz rīta ausmai. Taču deju grīda nav vienīgā vieta, kur DJ Andrius Rio apliecina savus talantus. Kā spējīgu mūziķi viņš sevi pierādījis, remiksējot Lietuvā populārāko mūziķu zināmākās dziesmas.

Atgriežoties pie šā vēstījuma galvenās personas, jāpiebilst, ka pēdējā laikā 40 gadu vecais holandiešu izcelsmes kosmopolīts DJ Tiesto ir pazīstams ne vien ar daudziem pasaules līmeņa apbalvojumiem klubu mūzikas jomā, bet arī ar iesaistīšanos dažādās labdarības akcijās. Zināmākās no tām saistītas ar cunami cietušo filipīniešu atbalstu pirms dažiem gadiem, kā arī kopīgs darbs pie remiksiem ar mūziķi Faithless, kas ierakstīti ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību AIDS problēmai Āfrikas valstīs.

DJ Tiesto joprojām ir vienīgais dīdžejs, kurš savas solo programmas laikā pulcinājis 25 000 cilvēku. Joprojām vienīgais, kura radio šovs «Tiesto’s Club Life» no interneta tīkla nedēļas laikā ielādēts 250 000 reižu. Vēl nepieredzētos augstumos Tiesto pacēlās, piekrītot avantūrai 2004. gadā — viņš bija pirmais dīdžejs, kurš uzstājās olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, kas togad notika Grieķijā.

http://www.tiketa.lt