Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vicemērs Ludviks prasa vērsties pret tūristu apkrāpējiem

Rīgas Domes (RD) priekšsēdētāja vietnieks Almers Ludviks (LPP/LC) nosūtījis vēstuli ekonomikas ministram Kasparam Gerhardam (TB/LNNK), aicinot veikt izmaiņas normatīvo aktu bāzē, lai ierobežotu to vietu uzņēmējdarbību, par kurām Valsts policija saņem iesniegumus par tūristu apkrāpšanas gadījumiem, portālu «Apollo» informēja RD pārstāve Aiga Nebare.

Ludviks norāda: «Ekonomikas ministrijas atbildīgie pārstāvji nav izrādījuši pietiekamu ieinteresētību šā jautājuma risināšanā, lai gan, tiekoties ar Rīgas Domi un citām iesaistītajām institūcijām, iepriekš apgalvoja, ka spēj rosināt izmaiņas.»

Vicemērs arī atzīmē: «Tuvojas tūrisma sezona, un Rīgas Dome būs pirmā instance, kas saņems pārmetumus par negodīgu rīcību pret tūristiem pilsētas bāros un kafejnīcās. Taču jau apzināts, ka pašvaldības rīcība ir ierobežota. Tai nav iespēju reglamentēt krogu un kafejnīcu darbību. Savukārt Pašvaldības policijai nav pilnvaru risināt apkrāpšanas gadījumus. Tikai Ekonomikas ministrijas veiktās izmaiņas normatīvo aktu bāzē ļautu tūristu apkrāpšanu risināt kompleksi un sistemātiski vai pat izskaust pilnībā.»