Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sudraba: nevar matemātiski samazināt izdevumus

Valsts kontroliere Inguna Sudraba uzskata, ka starptautiskais aizdevums jāizmanto tā, lai valsts kļūtu konkurētspējīga. Viņa uzskata, ka patlaban trūkst konkrētu priekšlikumu, kā to sasniegt. «Trūkst mērķi, ko sasniegsim. Kāds būs rezultāts šā gada beigās,» norāda Sudraba.

Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» Sudraba sacīja: nav pareizi definēt, ka strikti jāsamazina izdevumi visās nozarēs. «Nevar matemātiski samazināt izdevumus. Jāzina, ko mēs gribam sasniegt. Jāizvērtē, kas jādara pirmais, lai attīstītu pārējo,» sacīja Valsts kontroliere, norādot, ka patlaban katrs domā tikai par savu kabatu.

Starptautiskā aizdevuma nauda jāizmanto tā, lai valsts kļūtu konkurētspējīga. «Valsts nevar visu laiku izmantot naudu, lai vienkārši eksistētu. Valstij jākļūst patstāvīgai un konkurētspējīgai,» sacīja Sudraba, norādot, ka primārais ir radīt cilvēkiem darba vietas.