Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«VEF Rīga» izstrādā konsolidācijas sarunu ceļvedi

Basketbola kubs «VEF Rīga», saņemot konceptuālu atbalstu uz aicinājumu par basketbola klubu «VEF Rīga» un Rīgas ASK konsolidāciju, uzskata, ka sarunas jāsāk pēc iespējas tuvākā laikā, jo tās būs laikietilpīgas.

Vispirms jāvienojas par skaidru konsolidācijas procesa redzējumu, bet līdz 2008./09. gada sezonas beigām jābūt atbildētiem visiem stratēģiski svarīgajiem jautājumiem. 

www.vefriga.com

Ņemot vērā šīs konsolidācijas iespējamo nozīmību Latvijas basketbolā, «VEF Rīga» uzskata, ka sarunu procesam jābūt maksimāli atklātam, tajā iesaistot arī sabiedrību — klubu sponsorus, basketbola nozares ekspertus un līdzjutējus, nodrošinot atklātu pilnvērtīgas informācijas pieejamību un ieklausoties atgriezeniskajā saiknē. Tāpēc «VEF Rīgas» mājaslapa kļūs par forumu, kur visi varēs sekot līdzi klubu konsolidācijas procesam, pirmie uzzināt faktus un viedokļus, izteikt par tiem savu vērtējumu.

Kā zināms, 10. februārī BK «VEF Rīga» nosūtīja vēstuli Rīgas ASK prezidentam Jānim Birkam ar aicinājumu sākt sarunas par šo abu galvaspilsētas klubu konsolidāciju. Pēc «VEF Rīgas» domām, Rīgā ir jāizveido viena stipra, nacionāla komanda un ekonomiskā krīze pasaulē, Latvijā un mūsu vadošajos basketbola klubos ir brīdis, lai par šo jautājumu beidzot domātu nopietni.